Orientēšanās spēle: Ziedonis. Barons. Tautasdziesma.
 

Orientēšanās spēle tapusi sadarbībā ar jau pieredzējušiem spēļu veidotājiem Roadgames, kuri gatavo orientēšanās spēles, kas veicamas gan klātienē, gan virtuāli dažādās pasaules vietās. Spēle Ziedonis. Barons. Tautasdziesma ir komandas orientēšanās spēle, kuru var veikt ģimenes un draugu kompānijas līdz pieciem cilvēkiem. Spēles dalībniekam divus stundu laikā ir iespēja palūkoties uz Latvijas galvaspilsētu no pavisam cita skatu punkta — caur vēsturiskām ēkām, personībām, interesantiem faktiem un radošiem uzdevumiem. Spēle veidota nevis kā zināšanu pārbaude, bet veids, kādā pilsētvidē atklāt jaunas zināšanas un bagātināt sevi mūsdienīgā un netradicionālā veidā. Spēles uzdevumu saturs tapis pateicoties Tartu Universitātei, Kr. Barona muzejam, Tartu latviešu biedrībai, Latvijas Nacionālajai bibliotēkai, LU LFMI Latviešu folkloras krātuve, AS Latvenergo, kā arī ilggadējiem muzeja draugiem, zīmoliem Selga un Laima Mad Milk.

 

 

 

 

Ziedonis. Barons. Tautasdziesma pieejama, lejupielādējot lietotni Roadgames savā mobilajā viedierīcē. Seko līdzi spēles čempionātiem Ziedoņa muzeja Facebook lapā.

Orientēšanās spēle Ziedonis. Barons. Tautasdziesma tapusi pateicoties Valsts kultūrkapitāla fonda (VKKF) un Rīgas domes finansiālajam atbalstam.