Izstāde Visas taisnības

No 2. līdz 4. martam, RISEBA Arhitektūras un mediju centra H2O 6 Aisteres zālē bija iespējams aplūkot bezmaksas izstādi Visas Taisnības - Imanta Ziedoņa muzeja veidoto multimediālo skatījumu uz kultūru 20. gadsimta septiņdesmito gadu otrajā pusē, kad tapis Raimonda Paula dziesmu cikls ar Imanta Ziedoņa vārdiem. Izstādes saturu veido Imanta Ziedoņa muzeja un pieaicināto pētnieku komandas atklājumi par Imanta Ziedoņa un Raimonda Paula daiļradi un būtiskākajiem laikmeta kontekstiem literatūrā, mūzikā un kultūrā kopumā.

Trīs dienu laikā kopumā izstādi Visas Taisnības aplūkoja vairāk kā 2300 cilvēki, tajā skaitā arī vairākas klašu grupas.

Izstādes saturu veidoja Imanta Ziedoņa muzeja komanda un pieaicinātie pētnieki - Eva Eglāja, Kristians Luhaers, Sarmīte Plūme, Agris Redovičs, Liva Zolnerovica, Zane Rozīte. Izstādes mākslinieks - Jurģis Krāsons, kuratores – Katrīna Kūkoja un Velga Vītola.

Paldies par atbalstu izstādes tapšanā - Rakstniecības un mūzikas muzejam, Latvijas Fotogrāfijas muzejam, Latvijas Kinofotofonodokumentu arhīvam, LTV arhīvam, kafejnīcai Piens, Biznesa augstskolai Turība, jauniešu organizācijai Avantis, veikalam MacMaster un Baltijas Foto Serviss.

Galerija