Fonda "Viegli" Ziemassvētku koncerti "Viss skaidri redzams"

Fonda

“Un viss tik skaidri redzams šaipusē.

Un viss tik skaidri redzams otrā pusē.” /Imants Ziedonis/Jau astoto gadu aicinām Jūs uz Imanta Ziedoņa fonda “Viegli” Ziemassvētku koncertiem Dzelzceļa muzejā, Rīgā, 7., 8. un 9. decembrī.

 

Koncertos skanēs skaistākās fonda “Viegli” dziesmas no albumiem: “Viegli”, “Vakars.Pietura.Jasmīns” un "Loks paliek vaļā". Uzstāsies mūziķi, kuri piedalījušies visu trīs albumu ierakstā - Renārs Kaupers, Jānis Holšteins-Upmanis (Goran Gora), Māra Upmane-Holšteine, Raimonds Gusarevs (El Mars) kopā ar Vidzemes kamerorķestri, kā arī fonda “Viegli” draugi un atbalstītāji. Mūziķu sastāvs katrā koncertā var būt mainīgs.

Kā katru gadu, gaidām Jūs jau stundu pirms pasākuma, lai kopīgi veidotu un baudītu draudzīgu atmosfēru - satiekoties Viegli bibliotēkā, veldzējoties ar Kluba "Piens" dzērieniem, baudot "Lielezera" piparkūkas un iegādājoties visvieglākās Ziemassvētku dāvanas.Kad? 2018. gada 7. decembrī (piektdiena), 8. decembrī (sestdiena) un 9. decembrī (svētdiena)

Cikos? 7. decembrī koncerts sāksies 19:00, 8. decembrī – 13:00 un 18:00, 9. decembrī – 13:00 un 18:00 (Ieeja 1 stundu pirms koncerta sākuma)

Koncerta ilgums: aptuveni 1 stunda un 45 minūtes

Kur? Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā. Koncerta apmeklētājiem ir pieejamas tikai stāvvietas. Uz pasākumu nav iespējams nopirkt sēdvietas. Bērniem būs iespēja radoši izpausties Ziedoņa muzeja bibliotēkā.

Vecuma ierobežojumi: Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieejas biļete nav jāpērk.

Kas jāņem līdzi? Adreses labiem draugiem, kuriem nosūtīt Ziemassvētku sveicienus un skaidra nauda piparkūkām un siltiem dzērieniem no kluba “Piens”.

Biļešu cenas: Pirmās tirdzniecībā pieejamās biļetes maksās 17 Eur. Nākamās biļetes – 23 un 25 Eiro.

Ģimenes biļete 2 pieaugušajiem un 2 bērniem (vecumā no 7-12 gadiem) – 41 Eiro. (ierobežotā skaitā)

Bērnu biļete (vecumā no 7-12 gadiem) - 5 Eiro. (ierobežotā skaitā)

Svarīgi: Koncerta norises vietā autostāvvieta nav pieejama.


Atgādinām, ka visi pasākumā gūtie ieņēmumi tiks ieguldīti Imanta Ziedoņa fonds “Viegli” un Imanta Ziedoņa muzeja mērķu īstenošanai.
 

Paldies ERGO par atbalstu koncertu norisei!

Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejs

07/12/2018

19:00 - 21:00