Brīvdabas kino vakars "Koris. Diriģents. Kamēr..."

Šoreiz skatīsimies dokumentālo filmu Koris. Diriģents. Kamēr par dziedātāja pieredzi vienā no izcilākajiem Latvijas koru kustības fenomeniem - jauniešu korī Youth Choir Kamer. Filma būs 20 gadus veca kora dalībnieka skatījums uz kora pasaules aizkulisēm, dziedātāju mūzikas kaisli, uzticību draugiem un grūtību pārvarēšanu garajā ceļā līdz starptautiskā Tolosas koru konkursa finālam. Unikāla iespēja iepazīt kori un būt daļai no pārdzīvotā, kas svešām acīm nekad netiktu atklāts.

Režisors: Emīls Alps
2019, 85 min

Šoreiz īpaši skanīgi vakara viesi: plkst. 20.30
Vakaru programmā paredzēta vieta arī vēderpriekiem. Ikviens kino viesis aicināts ierasties ar groziņu. Lietus gadījumā brīvdabas kino tiks pārcelts uz Ziedoņa muzeja klēti.

14/08/2020