Ziedoņa muzejs Muzeju naktī viesosies Bernātos

Imanta Ziedoņa muzeja moto ir - Ziedoņa muzejs ir ceļš! Un šī gada Muzeju naktī muzeja ceļš ir aizvedis uz Bernātiem, kur pievienojoties fonda 1836 Piejūras ceļa Pape – Liepāja posma gājienam, ikvienam gājiena dalībniekiem, Bernātu iedzīvotājam un ciemiņam piedāvātu īpaši sagatavotu Muzeju nakts programmu.

Vakara programmā:

Apbalvojuma Laiks Ziedonim laureātes Laimas Liepiņas bibliobuss ar aktivitātēm tajā

Nakts piedzīvojums Varenā Tumsa

Jēgpilna un radoša vakarēšana

Vakara sākums:

Pārgājiens Varenā Tumsa 21:30

Pasākuma norises vieta:

Bernātu atpūtas komplekss Draudzība, Nīcas pagasts, Nīcas novads.

Varenā Tumsa ir Ziedoņa muzeja rīkots nakts pārgājiens, kurā dalībnieki tiek aicināti meklēt, pazust un atkal atrast sevi, citus un sevi starp citiem. Pārgājiens ir neparastiem notikumiem, radošām aktivitātēm un izaicinošiem uzdevumiem pilna pastaiga.

Laimas Liepiņas vadītais Grobiņas bibliobuss piedāvās iepazīties ar dzejas pasauli, lasot Imanta Ziedoņa un citu dzejnieku darbus, aplūkot bibliobusa grāmatu piedāvājumu un ziedot līdzi paņemtās grāmatas, lai papildinātu Ziedoņa muzeja bibliotēkas krājumu.

Laiks Ziedonim sagatavotais video par Laimas Liepiņas vadīto bibliobusu: https://www.youtube.com/watch?v=ifJ3WdPrQUE

Dalība Imanta Ziedoņa muzeja rīkotajā Muzeju nakts pasākumā ir bez maksas.

• 20.05.2017 20:00 - 00:00
  • Bernāti, Nīcas novads